Bądź pewna siebie w biznesie

Dzisiaj w Centrum Łowiczanka w Warszawie rozpoczęła się 3 dniowa, IV edycja Sukcesu na Start, organizowana przez Akademię Kobiety Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

Pierwszy dzień rozpoczął się konferencją: „Codziennie pewna siebie w biznesie”.

Udział w tej konferencji okazał się potężną dawką inspiracji i refleksji, nad tym, co blokuje Kobiety, przed realizacją upragnionych celów, dokonaniem pożądanych zmian w życiu czy spełnieniem zawodowym.

Jedna z prowadzących, Patrycja Załug, zdradziła sekret w jaki sposób skutecznie, codziennie wzmacniać pewność siebie:

  • po pierwsze: MYŚL O SOBIE DOBRZE (kształtuj wzmacniające i pozytywne przekonania na swój temat)
  • po drugie: MÓW O SOBIE DOBRZE (dzięki temu będziesz zwracała uwagę ludzi na pozytywne aspekty swojej osoby a nie na negatywne)
  • po trzecie: SKUPIAJ SWOJE DZIAŁANIA NA TYM, CO BĘDZIE CIĘ WZMACNIAĆ A NIE OSŁABIAĆ (działaj tak by się wzmacniać i by dodawać sobie samej „skrzydeł”)

Następnie, wystąpił gość specjalny, Wojciech Eichelberger, który opowiedział w jaki sposób budować „Oparcie w sobie”. Podkreślał przede wszystkim, moc płynącą z pracy z ciałem: postawą, głosem, oddechem, silnymi stojącymi na podłożu nogami, jako podstawę do wzmacniania własnej pewności siebie.

Na koniec, odbyła się inspirująca wymiana doświadczeń, swoiste, praktyczne porady Kobiet dla Kobiet – czyli dzielenie się konkretnymi wskazówkami, co skutecznie pomaga  podnosić pewność siebie i motywację do działania, są nimi:

  • przebywanie w inspirującym środowisku
  • poszukiwanie wpierających, energicznych osób
  • wiara w siebie, w to, że potrafię i że dam radę
  • brak lęku przed niewiedzą (każdy przecież od czegoś zaczyna)
  • próbowanie do momentu aż odnajdzie się swoją dziedzinę
  • słuchanie swojego, wewnętrznego głosu

Konferencja, stworzyła również doskonałą okazję do networkingu i poznania ciekawych osobowości oraz prowadzonych przez nie biznesów. Podsumowując, po raz kolejny potwierdziło się, że w każdej Kobiecie tkwi ogromny potencjał, wystarczy byśmy się odważyły z niego skorzystać a do tego bez wątpienia przyda się CODZIENNA PEWNOŚĆ SIEBIE.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *