Od czego zacząć…?

Warunek by osiągnąć sukces -czyli zmianę na lepsze- jest jeden. Należy zacząć DZIAŁAĆ, po prostu zacząć robić to, nad czym od dawna myślisz, o czym marzysz. Małymi krokami wprowadzać w życie to, czego pragniesz i całą sobą pożądasz.

Oczywiście masz prawo by tego nie robić. Możesz pozostać bierna albo się zaangażować. Rozpoczęcie pracy nad sobą (przebudzenie do działania) zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem, wynika to z tego, że stawiamy przed sobą wyzwania o różnym poziomie trudności. Jedne osiągniemy szybciej a inne później, jedne kończą się sukcesem a inne są źródłem informacji zwrotnej (jak robić nie należy i co trzeba by poprawić).

Zapewniam Cię, że potrzebujesz ruchu, małego kroku do przodu by wyrwać się ze stagnacji w jakiej być może teraz tkwisz. A później kolejnych i kolejnych małych kroczków. Odrobinę odwagi.

Niestety (albo „stety”) tak to w naszym ludzkim życiu jest, że motywacja pochodzi z nas samych, nikt za nas nie przeżyje życia i nikt za nas niczego nie zrobi. To TY i TWOJE ŻYCIE za które jesteś w pełni i do końca odpowiedzialna. Od Ciebie zależy jak je przeżyjesz!!!! Zastanów się. Możesz płynąć z nurtem,  możesz płynąc pod prąd, możesz budować tamy. Możesz zrobić co tylko zechcesz.

Ten blog poświęcony będzie przede wszystkim Kobietą, odkrywaniu sposobów dochodzenia do niezależności (finansowej, emocjonalnej itp) która pozwoli stanąć im na własnych nogach. By zacząć w końcu tańczyć swój własny taniec, w swoich własnych bucikach!!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *