Kobieta Ekstremalna

Zawsze jest dobry czas na dokonanie zmian w swoim życiu i nigdy nie jest na to za późno. Życie jest po to, by z niego korzystać, by czerpać garściami z bogactw, które oferuje.

Czy żyjesz pełnie?
Czy żyjesz prawdziwie?
Czy robisz w życiu to co chcesz?

Każda z nas, może doświadczać pełni swojego życia w inny sposób. Ważne, by szukać tego czegoś, a jak już się znajdzie, to nie puszczać. Obejrzałam dzisiaj, jeden z odcinków, trzeciej edycji „Kobiety na krańcu świata” prowadzonej przez Martynę Wojciechowską, noszący tytuł „Kobieta Ekstremalna„. Zafascynowała mnie historia głównej bohaterki.

W wieku 40 lat, dokonała istnej rewolucji w swoim życiu. Poczuła, że chce inaczej, że chce pełniej i prawdziwiej doświadczać siebie oraz świat. Pozwoliła sobie na chwilę szaleństwa. Odważyła się stanąć twarzą w twarz ze strachem i pokonała go. Teraz we, że żyje. Wie, że sama jest twórcą swojej rzeczywistości. Jest szczęśliwa. Przykłady właśnie takich Kobiet, są nam potrzebne, byśmy zobaczyły, że niemal każda zmiana jest możliwa. Wystarczą chęci, determinacja, wiara i działanie.

Gorąco zachęcam każdą z Was do obejrzenie odcinka „Kobieta Ekstremalna„. Zapewniam, że stanowi on doskonałą inspirację do refleksji i przemyśleń nad własnym życiem…

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *