Trzy darmowe video szkolenia dla Ciebie

Mam dla Ciebie trzy darmowe video szkolenia z cyklu:

„Jak osiągać cele i realizować marzenia oraz budować życie jakiego pragniesz – w oparciu o strategie poparte dowodami naukowymi”

radosni ludzie

Prowadzone przez Piotra Łabuza, psychologia, coacha i trenera, wykładowcy akademickiego, praktyka i eksperta w zakresie psychologii sukcesu, psychologii szczęścia i głębokiej zmiany osobistej.

Aby je otrzymać wystarczy, że pomożesz nam w badaniu kwestionariuszowym dotyczącym Przełomu Połowy Życia. Badanie przeznaczone jest dla osób od 30 do 50 lat.

Jest to specjalny projekt badawczy mający na celu scharakteryzowanie w jaki sposób współczesne kobiety i mężczyźni przechodzą przełom połowy życia, z czym się najczęściej mierzą, jakie symptomy dostrzegają oraz jak to przeżywają.

Projekt prowadzony jest przez zespół doktorantów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Badanie przeprowadzane jest metodą kwestionariuszową i zajmuje ok 10 min. Polega na udzieleniu odpowiedzi na każde z pytań, poprzez zaznaczenie pod kwestią najbardziej pasującej odpowiedzi. Badania są całkowicie anonimowe a uzyskane odpowiedzi będą analizowane wyłącznie w zestawieniach statystycznych.

W ramach podziękowania za wypełnienie całego kwestionariusza na ostatniej stronie znajduje się dla Ciebie specjalny bonus w postaci dostępu do trzech video szkoleń!! Będziemy Ci bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pomoc!!

Aby wypełnić kwestionariusz wejdź na stronę: http://webankieta.pl/ankieta/wv1c1la8

Bardzo dziękuję :)

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *