Szkolenia BMY

Szkolenie – Model Biznesowy Ty

 Zapraszam na oficjalną stronę www.bmypolska.pl

BMY jest skrótem nazwy koncepcji Modelu Biznesowego TY – Business Model YOU®.

pobrane

fot. www.busienssmodelyou.com

Jest to metoda, która opiera się na koncepcji stworzonej przez Alexandera Osterwaldera i Yves Pigneura i opisanej w książce Bussines Model Generation®. Następnie została rozwinięta i udoskonalona przez Tima Clarka autora Business Model YOU® oraz ponad 300 praktyków (doradców, coachów, konsultantów i ludzi biznesu) z 42 krajów świata zaproszonych do jej współtworzenia.  

Odkryli oni dziewięć kluczowych elementów, które są podstawą dobrze prosperującej działalności, przetestowali je na sobie i stworzyli praktyczne, narzędzie – szablon Osobistego Modelu Biznesowego – które Ty również możesz poznać i zacząć stosować.

zdjęcie11 zdjęcie(2)1

   fot. Elżbieta Kluska wypełniająca szablon swojego Osobistego Modelu Biznesowego

Biznes Model Ty, to nowy sposób myślenia na temat rozwijania i kształtowania własnej kariery zawodowej. Wiedza na temat sposobu tworzenia Osobistego Modelu Biznesowego da Ci wyraźną przewagę nad innymi, gdyż niewiele osób myśli o swojej karierze w kategoriach modelu biznesowego, a jeszcze mniej decyduje się go stworzyć, opisać i wdrożyć w życie. Tym masz taką szansę – wykorzystaj ją!!!

Zapraszam Cię na szkolenie

BMY_PST

BMY_5 BMY_4
BMY_2 BMY_3

Dowiedz się więcej na www.bmypolska.pl