Praca indywiudalna

PRACA INDYWIDUALNA
COACHING DLA KOBIET 30+

 

polowa_zycia

Spotkania indywidualne, opierają się na rozmowie z elementami coachingu, doradztwa oraz ćwiczeniami i zadaniami praktycznymi. To czas w 100% poświęcony Tobie.

Jest to najefektywniejszy i dający najwięcej wyników proces prowadzący do zmiany gdyż skupiamy się wyłącznie na Twoich potrzebach i Twoim celu!

Pracuję z kobietami wchodzącymi w okres przełomu połowy życia (30+), które czują, że ich życie w pewnych sferach (osobistej, zawodowej, fizycznej, rodzinnej, finansowej itd) nie wygląda tak, jakby chciały.

Pomagam im w określeniu pożądanych zmian oraz w skutecznym wprowadzeniu ich w życie.

Jeśli czujesz, że nadszedł dla Ciebie czas przełomu i chcesz dokonać zmian w jednej z poniższych sfer życia, to zapraszam Cię do pracy indywidualnej lub spotkań w ramach „Grupy rozwojowej – Podróż przez 6 sfer”.

Mogę Ci pomóc w:

  • Zmianie relacji z samą sobą – nawiązaniu relacji z sobą i swoimi emocjami, uwrażliwieniu się na swoje potrzeby i zadbaniu o siebie.
  • Zmianie w relacjach z innymi – nawiązanie nowych relacji, znalezienie partnera/partnerki, założenie rodziny, porządkowanie relacji z bliskimi.
  • Zmianie ścieżki zawodowej – znalezienie swojego powołania, rozpoczęcie zupełnie nowej kariery lub dokonanie zmian w obecnej.
  • Zmianie w wyglądzie i poziomie energii – zmiany w odżywianiu i dbaniu o swoje ciało,  nauka zarządzania energią, zmiany w wyglądzie zewnętrznym i praca nad polubieniem siebie.
  • Zmianie w postrzeganiu samej siebie – zyskanie pewności siebie, wiary we własne możliwości, nabycie umiejętności bycia asertywną i „walczenia” o swoje.
  • Odnalezienie dla siebie nowego celu i nadaniu swojemu życiu sensu.

Jaką metodą pracuję – jak przebiega proces?

Opracowałam prosty, praktyczny i efektywny program – Podróż Bohaterki – czyli 7 etapów wprowadzania zmiany. Inspiracją do opracowania go stała się książka Joshepa Cambella „Bohater o tysiącu twarzy”.

Każdą z kobiet traktuję jako bohaterkę odbywającą podróż przez swoje życie. W trakcie tej podróży, przychodzi moment budzącego się pragnienia zmiany (czasami impuls jest wewnętrzny a czasami zewnętrzny) i wtedy zaczyna się przygoda, którą można scharakteryzować w następujących etapach:

1. Usłyszenie wyzwania

2. Przyjęcie wyzwania

3. Rozważanie możliwości

4. Znalezienie przewodnika

5. Przekroczenie progu

6. Stawianie czoła wyzwaniom i przekuwanie trudności w zasób

7. Wypełnienie zadania

 

Pierwsze spotkanie konsultacyjne, jest zawsze za darmo. Jest to szansa dla nas na poznanie się i doświadczenie, czy wspólna praca będzie nam odpowiadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *