Dla Kobiet

zmianaPomagam kobietom wchodzącym w okres przełomu połowy życia (30+) w skutecznym wprowadzeniu pożądanych zmian w życiu.

 

 

 

 

Oferuję kilka form pomocy

 

1. PRACA INDYWIDUALNA

Spotkania indywidualne, opierają się na rozmowie z elementami coachingu, doradztwa, ćwiczeń i zadań praktycznych. To czas w 100% poświęcony Tobie.

Jest to najefektywniejszy i dający najwięcej wyników proces prowadzący do zmiany, gdyż skupiamy się wyłącznie na Twoich potrzebach i Twoim celu! Czytaj dalej…

.

2. WARSZTATY „PODRÓŻ BOHATERKI”

Zajęcie dedykowane są kobietom, zainteresowanym tematyką przełomu połowy życia – okresem rozwojowym przypadającym na średnią dorosłość.

Celem warsztatów jest pomoc kobietom w poradzeniu sobie z przełomem, poprzez zrozumienie mechanizmu jego działania oraz poznanie sposobów skutecznego dokonywania zmian w życiu. Czytaj dalej…

.

3. GRUPA ROZWOJOWA 30+

To grupa kobiet  wchodzących w okres przełomu połowy życia (30+), które spotykają się cyklicznie na 6 warsztatach – „6 sfer”. Każde spotkanie poświęcone jest innej sferze życia (Ja i moje emocje; Ja i moje relacje z ludźmi; Ja i moja praca; Ja i moje ciało; Ja i moja wiara w siebie; Ja i mój autorski scenariusz życia).

W atmosferze wzajemnego zaufania, bliskości i bezpieczeństwa będziemy uczyć się od siebie, nabywać nowe kompetencje i dokonywać zmian. Spotkania mają formę warsztatową z silnym naciskiem na aktywność grupy – dyskusje, dzielenie się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, wiedzą – oraz ćwiczenia indywidualne i grupowe. Czytaj dalej….

.

4. PSYCHOEDUKACJA – SEMINARIA

Prowadzę seminaria z zakresu przełomu połowy życia, psychologii zmiany oraz zapobiegania wypaleniu zawodowemu. Czytaj dalej….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *